خانه / اخبار / Microsoft : ثابت می کنیم که xbox one ارزشی بیشتر از ps4 دارد

Microsoft : ثابت می کنیم که xbox one ارزشی بیشتر از ps4 دارد

اختلاف ۱۰۰ دلاری که بین قیمت دو کنسول xbox one و ps4 به وجود آمده، یکی از بحث های داغ این روز ها می باشد و در این عده ی زیادی از مایکروسافت درخواست کرده اند که قیمت xbox one را کاهش دهد. اما حال مایکروسافت در جوابیه ای اعلام کرد که با دارا بودن بازی ها و سرویس آنلاین بهتر و همچنین سیستم بهتری نسبت به سونی، این ۱۰۰ دلار قیمت بیشتر، ارزش بالاتر xbox one را نسبت به ps4 نشان می دهد.

 Microsoft : ثابت می کنیم که xbox one ارزشی بیشتر از ps4 دارد

Albert Penello، مدیر ارشد بخش برنامه ریزی و مدیریت محصولات مایکروسافت در مورد تفاوت قیمتی که بین این دو کنسول نسل بعدی به وجود آمده اعلام کرده است :

ما ثابت می کنیم که این ۱۰۰ دلار بیشتر، ارزشش را دارد. من فکر می کنم که ما بیشتر بر روی کنسول خود کار کرده ایم و عقیده دارم که بازی های ما بهتر از سونی است و زمانی که مردم شروع به تجربه ی Kinect کنند و ببینند که چه کارهایی می توانند با استفاده از فرمان های صوتی انجام دهند، من فکر می کنم که بهتر از سونی عمل خواهد کرد.

او اضافه کرده است :

به نظرم توانایی داشتن همه ی این موارد در یک سیستمی که شما می توانید آن را به تلویزیون وصل کنید، بهتر از مال آن ها می باشد و عقیده داریم که ما سرویس آنلاین بهتری را داریم. همچنین بر این باورم که در حال رفتن به سمت داشتن یک سیستم بهتر در مقایسه با سونی می باشیم.

قیمت کنسول مایکروسافت، ۴۹۹ دلار و قیمت کنسول سونی، ۳۹۹ دلار می باشد.

مایکروسافت در زمان انتشار xbox one عناوین انحصاری  Forza Motorsport 5, Ryse: Son of Rome وDead Rising 3, همراه با Kinect Sport: Rivals را منتشر خواهد کرد و بازی Titanfall هم سال بعد خواهد آمد.

در سوی مقابل سونی نیز در تاریخ ۲۹ نوامبر بازی های انحصاری Killzone: Shadow Fall, DriveClub و Knack, را بر روی ps4 خواهد آورد و همچنین در فوریه ۲۰۱۴ هم Second Son را خواهیم دید. البته بسیاری از بازی های مستقل برای بار اول بر روی PS4 منتشر می شوند.

Penello همچنین اعلام کرده است که تفاوت زیاد در بین قیمت این دو کنسول مانعی برای فروش بالای xbox one نخواهد شد، چرا که مردم چیزهایی را می خرند که بهترین در نوع خود باشد.

وی اعلام کرده است :

این ۱۰۰ دلار، زمانی که شما دارید در مورد  ۴۰۰ دلار در مقابل ۵۰۰ دلار صحبت می کنید، فکر نمی کنم که چندان تاثیری بر روی فروش بگذارد.

همچنین شب گذشته فاش شد که Xbox One اواخر ماه نوامبر خواهد آمد. PS4 هم در تاریخ ۲۹ نوامبر منتشر خواهد شد و باندل رسمی این کنسول هم تایید شده است.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سه × پنج =