خانه / اخبار / Phil fish : بازی fez 2 کنسل شد

Phil fish : بازی fez 2 کنسل شد

Phil fish : بازی fez 2 کنسل شد

بر اساس صحبتهای Phil fish سازنده ی Fez2 این عنوان کنسل شد. همچنین این خبر بر اساس توییتر ایشان اعلام شده است

بر اساس حساب شخصی آقای Phil fish ایشان اعلام کرده اند:

ما بسیار خوشحال بودیم زمانی که نسخه ی دوم این عنوان را در E3 معرفی کردیم اما این عنوان کنسل شد و دیگر در دست ساخت نیست.ما صمیمانه از شما عذر خواهی میکنیم.

در زمان معرفی نسخه ی دوم این عنوان در E3 آقای Phil fish در آنجا حضور نداشتند و تنها لوگوی بازی که این عنوان در دست ساخت است نمایش داده شد.بعد از نمایش E3 آقای Fish اعلام کردند به این دلیل میخواهند دنباله ای برای این بازی بسازند زیرا میخواستند که دوباره به آن دنیا برگردند.

Fez2  عنوان کاملا جدیدی است.FEZ2 به مانند FEZ1 یا ZELDA1  به مانند ZELDA2 است,اما تفاوتهای بسیاری دارد.بزرگترین دلیلی که من میخواهم به آن دنیا برگردم گسترش آن دنیای کوچک و افسانه ای است.به هیچ عنوان این بازی چیزی نیست که ما ایده هایی که در بازی اول را داخل آن نزاشته ایم بخواهیم در نسخه ی دوم این عنوان بگذاریم.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سیزده − هفت =