خانه / اخبار / Rockstar به دنبال پورت GTA V برای PC است؟

Rockstar به دنبال پورت GTA V برای PC است؟

Rockstar به دنبال پورت GTA V برای PC است؟

به تازگی شرکت راکستار سازنده ی عنوان بزرگ GTA لیستی برای استخدام در وبسایت رسمی خود منتشر کرده است که شاید به نوعی بتوانیم این موضوع را به پورت کردن GTA V برای PC ربط دهیم.این لیست نشان میدهد که راکستار بدنبال برنامه نویسانی است که بتوانند عناوین را برای پلتفرم PC پورت کنند!در ادامه جزییات را ببینید.

این اعلامیه به طوری به ما میفهماند که راکستار به فکر آماده کردن GTA V بروی پلتفرم محبوب ما PC است.توضیحات زیر همان گفته هایی است که در خصوص این موضوع منتشر شده:

“راکستار  بدنبال یک برنامه نویس گرافیک است که بتواند عناوین مارا برای پلتفرم PC پورت کند.شما بهمراه استدیوی راکستار و دیگران مسئول آن هستید که کیفیت عناوین مارا حفظ کنید تا بتوانیم بهترین کیفیت ممکن را برای پلتفرم PC به ارمقان آوریم”

GTA V قرار است در تاریخ ۱۷ سپتامبر برای پلتفرم های PS3 و Xbox 360 منتشر شود.راکستار هنوز بصورت رسمی ساخت بازی برای PC را تائید نکرده است.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

1 × 2 =