خانه / اخبار / Shuhei Yoshida:منتظر هیچ سورپرایزی از سوی سونی در مراسم TGS نباشید

Shuhei Yoshida:منتظر هیچ سورپرایزی از سوی سونی در مراسم TGS نباشید

aa-2-250x122

آقای شوهی یوشیدا در آخرین نظر خود در جواب یکی از کاربران در حساب شخصی خود آب پاکی  را بر روی دستان طرفداران خود ریخته اند و اعلام کرده اند که در مراسم Tokyo Game Show یا همان TGS منتظر هیچ سورپرایزی از سوی سونی نباشید.در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا جزئیات را مشاهده نمایید.

 

بسیاری از طرفداران منتظر بودند که در این مراسم بار دیگر از عنوان “The Last Guardian” صحبت هایی را از سوی سونی بشنوند یا حتی دمویی در این نمایشگاه به نمایش گذاشته بشود اما آقای شوهی یوشیدا در حساب شخصی خود اعلام کرده اند که در این مراسم منتظر هیچ سورپرایزی از سوی ما نباشید.

این داستان از جایی شروع شد که یکی از کاربران در حساب شخصی آقای یوشیدا از ایشان پرسیدند که:سونی در این اواخر بسیار ما را سورپرایز کرده است.من در تعجبم که آیا شما در مراسم TGS نیز ما را سورپرایز خواهید کرد یا خیر؟

آقای یوشیدا به این طرفدار اینگونه پاسخ داده اند:

سلام لوییس.خیر.

مطمئنا طرفداران بسیاری منتظر اطلاعاتی جدید در رابطه با این عنوان یا حتی بازگشت Monster Hunter به سمت Playstation   در مراسم TGS بوده اند اما اینگونه که مشخص است نباید منتظر هیچ سورپرایزی در این مراسم از سوی سونی بود.همچنین می توانید تصویری از پاسخ آقای یوشیدا در حساب شخصیشان به این طرفدار را مشاهده نمایید.

درباره reza

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهار + 13 =