خانه / کنسول های بازی / Sony : آمار پیش فروش بالا PS4

Sony : آمار پیش فروش بالا PS4

فرگال گارا، مدیر عامل شعبه ی بریتانیای سونی، اعلام داشت: ” ما هیچگونه مشکلی در پیش فروش نداریم و همانطور که دیدیم، پیش فروش ما تا یک میلیون واحد هم پیش رفت. آنطور که گارا میگوید، آمار پیش فروش به طرز نفس گیری بالاست.

Sony : آمار پیش فروش بالا PS4 , اخبار ps4 , سایت معرفی بازی ها

 

“ما دیگر نمیخواهیم به آمار پیش فروشمان سرعت ببخشیم، اگر راستش را بخواهید ، آمار پیش فروش ما به طرز نفس گیری بالا هست و ما هیچ مشکلی در پیش فروش کنسولمان نداریم”

گارا اضافه کرد :

سونی همچنان برای مشتریانش ارزش قائل است. کارهای زیادی است که انجام دهیم تا گیمرها به دنیای PS4 جذب شوند

البته گارا وارد جزییات نشد و توضیح بیشتری نداد.

سونی در گیمزکام، رسما اعلام کرد پیش فروش PS4 از ۱ میلیون نسخه گذشته است اما مایکروسافت هنوز آماری از پیش فروش کنسول Xbox One نداده است.

سونی همچنین تاریخ انتشار کنسول PS4 را ۱۵ نوامبر اعلام کرد و این کسنول با قیمت ۴۰۰ دلار به دست مشتریان خواهد رسید. مایکروسافت اما فقط اعلام کرده که ماه نوامبر، ماه عرضه ی کنسول Xbox One خواهد بود و قیمت کنسول هم ۵۰۰ دلار در نظر گرفته شده است.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

16 − هفت =