خانه / اخبار / Sony : فردا در کنفرانس خود اطلاعاتی فراتر از انتظارات را منتشر خواهد کرد

Sony : فردا در کنفرانس خود اطلاعاتی فراتر از انتظارات را منتشر خواهد کرد

مطمئنا شما نیز اطلاع دارید که سونی ژاپن فردا یک کنفرانس قبل از همایش TGS را دارد.اما سونی ژاپن امشب در حساب شخصی خود صحبت هایی را کرده است که طرفداران آنها را بیشتر و بیشتر منتظر کنفرانس فردای سونی می کند.با ما همراه باشید تا این اطلاعات را به اظهار شما برسانیم.

Sony : فردا در کنفرانس خود اطلاعاتی فراتر از انتظارات را منتشر خواهد کرد

سونی ژاپن در حساب شخصی خود اعلام کرده که فردا فراتر از تاریخ انتشار Ps4 در ژاپن منتظر رونمایی از یک چیزی که “فراتر از انتظارتان” می باشد باشید.همچنین سونی ژاپن قول داده است که این خبر هواداران را مطمئنا خوشحال و راضی می کند:

سرانجام #TGS2013 در راه است.SCEJA قبل از این مراسم یک کنفرانس را برگزار خواهد کرد.تنها چیزی که در حال حاضر ما به شما می توانییم بگوییم این است خبرهای بسیار جنجالی ای در راه است و اطلاعاتی که منتشر خواهد شد “فراتر از انتظارات” شما می باشد.بنابراین فردا نمایش زنده ی ما را که به صورت Stream می باشد را مشاهده نمایید و به شما قول می دهیم که شما را سورپرایز کنیم.

فردا،از ساعت حدودا ۱۰ صبح با ما همراه باشید تا متوجه بشویم که سونی ژاپن فراتر از تاریخ انتشار Ps4 در ژاپن،چه خبری را آماده کرده است که اینگونه به آن اطمینان دارد که هواداران را راضی و خشنود خواهد کرد.

نظر شما چیست؟سورپرایز سونی چه می تواند باشد؟

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

12 − 5 =