خانه / اخبار / The Last of US فروش خوبی را در ژاپن داشته است!

The Last of US فروش خوبی را در ژاپن داشته است!

کسی نمی تواند منکر شاهکار بودن بازی شرکت Naughty Dog شود. با وجود اینکه این بازی توسط آمریکایی ها ساخته شده است و اکثر لوکیشن های آن در آمریکا رخ می دهد ، ولی توانسته توجه خود را به مخاطبان ژاپنی نیز جلب کند.

The Last of US فروش خوبی را در ژاپن داشته است!

طبق اطلاعات بدست آمده ، بازی The Last OF US توانسته در هفته ی اول عرضه ی خود در ژاپن ۱۱۷,۴۶۵ نسخه از بازی را به فروش برساند. با وجود چنین رقم فروشی نتوانسته به عنوان قبلی شرکت Naughty Dog ، یعنی بازی Uncharted 3 غلبه کند ، اما توانسته رقابت نزدیکی را با آن داشته باشد. یکی از موانع کوچکی که باعث شده The Last OF US رقابت منصفانه ای را با Uncharted 3 نداشته باشد و به نوعی به فروش بازی لطمه زده است ، رده بندی سنی بازی بود. در ژاپن این بازی رده ی سنی CERO Z را کسب کرد. این رده ی سنی یک گام بالاتر از رده سنی M در آمریکای شمالی می باشد.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

هشت − 1 =