خانه / اخبار / بازی Titanfall بخش تک نفره نخواهد داشت!

بازی Titanfall بخش تک نفره نخواهد داشت!

Titanfall-Confirmed-

پایگاه بازی ایرانیان : با توجه به اعلام استدیوی Respawn ، اولین بازی که توسط این استدیو تازه تاسیس در حال ساخته شدن است یعنی Titanfall به هیچ وجه حالت تک تفره یا همان single-player نخواهد داشت چرا که تنها درصد کمی از بایکنان این حالت را به پایان می رسانند.

Vince Zampella مدیر عامل استدیوی Respawn در گفتگویی با سایت GI International اعلام کرده است که یک تیم مجزا ، ماه ها طول می کشد تا بخش تک نفره یا همان سینگل پلیر را بسازد و اگر کسی ای بخش را به اتمام نرساند تمامی زحمات بر باد می رود.

وی در این مورد اعلام کرده است :

ما برای ساخت ماموریت های بخش تک نفره  باید تمامی تمرکز استدیو را صرف این کار کنیم و به یک تیم بزرگ که شش ماه به طور مداوم بر روی این بخش کار کنند احتیاج داریم و اما بازیکنان تنها در هشت دقیقه این بخش تک نفره را انجام می دهند.

Zampella ادامه داده است :

چه تعداد از مردم بخش تک نفره را به اتمام می رسانند ؟ این تعداد واقعا درصد کوجکی هستند. به عنوان مثال همه ی افراد مرحله ی اول را بازی می کنند ، اما تنها در حدود ۵ درصد از افراد به ادامه ی بازی می پردازد و آن را به اتمام می رسانند.

واقعا برای ساخت دو بخش تک نفره و مولتی پلیر باید تیم خودتان را تقسیم کنید چرا که این دو بخش را می توان دو بازی مختلف نامید. آن ها از هر جهت نسبت به یکدیگر متفاوت می باشند. اما مردم صد ها ساعت از وقت خودشان را صرف تجربه ی بخش مولتی پلیر می کنند و در مقابل ممکن است زمان کمی را آن هم با عجله صرف اتمام بخش تک نفره بگذارند. پس بنابر این چرا ما نباید تمامی منابع خودمان را برای بخش مولتی پلیر بگذاریم ؟

حاالا همه خواهید دید که تمرکز همه ی منابع بر روی این بخش باعث ساخت مولتی پلیر بهتری خواهد شد. ما چنین چیزی را حس می کنیم.

Titanfall در اوایل سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم های PC, Xbox 360 و Xbox One منتشر خواهد شد.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سیزده + ده =