خانه / اخبار / ubisoft : بازی The Crew به مدت چهار سال در حال ساخت بوده است

ubisoft : بازی The Crew به مدت چهار سال در حال ساخت بوده است

بر طبق اعلام یوبی سافت یکی از بازی های جدید این ناشر با نام The Crew به مدت چهار سال بوده که در حال ساخت بوده است و در ابتدا نیز قرار بود که فقط برای PS3 و X360  عرضه شود ولی به علت اتفاقاتی نسل بعد فقط میزبان این بازی خواهد بود.

 ubisoft : بازی The Crew به مدت چهار سال در حال ساخت بوده است

Julian Gerighty کارگردان خلاق این عنوان در مصاحبه ی جدیدی که با سایت Digital Trends داشته در این مورد اعلام کرده است :

  این بازی بیش از چهار سال است که ساختش آغاز شده است. البته ماهیت کلی بازی تغییر پیدا نکرده و فقط به این دلیل کار بر روی ساخت این بازی طولانی شد که می خواستیم به آن سطحی که در ذهن داشتیم برسد.

تمامی مفاهیم و چیزهایی که ما برای این بازی داریم جزو چیزهایی هستند که تیم ما در ده سال گذشته بر روی آن کار کرده است و جهان آزاد گسترده ی این عنوان با بیش از صدها بازیکن دیگر به اشتراک گذاشته می شود. این چیزی است که ما برای Test Drive Unlimited هم انجام دادیم که کاملا این ویژگی ها در این بازی جلوتر از زمان خود بود.

Julian Geright همچنین اظهار داشته است که The Crew قرار بود که درا بتدا در سطح PS3 و Xbox 360 ساخته شود ولی تیم سازنده با رشد سخت افزار ها این بازی را به نسل بعدی منتقل کرد.

حدود یک سال و نیم پیش این اتفاق افتاد ، جایی که ما در آن پی بردیم که می توانیم کمی محدودیت ها را کنار بزنیم و فهمیدیم که اگر بر روی  Xbox One و PS4 کار کنیم می توانیم ویژگی های جهان بازی را به مرز بالاتری ببریم.

بنابر این شهر میامی در بازی اساسا متفاوت تر از نیویورکی است که ساخته ایم که چنین چیزی طبیعی است ولی زمان خواهد برد تا به چنین سطح کیفی برسد و تنها راه ممکن برای چنین کیفیتی استفاده از نسل بعدی می بود.

The Crew دارای ویژگی بیش از ۱۰ هزار کیلومتر جاده و بدون هیچ گونه محدودیتی برای بازیکنان می باشد و در سه ماه اول سال ۲۰۱۴ برای کنسول های PC, PlayStation 4 و Xbox One عرضه می شود.

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

بیست − 15 =