خانه / اخبار / Ubisoft : به زودی جزییاتی در مورد بازی Far Cry 4 منتشر می شود

Ubisoft : به زودی جزییاتی در مورد بازی Far Cry 4 منتشر می شود

Ubisoft : به زودی جزییاتی در مورد بازی Far Cry 4 منتشر می شود

Tony Key رئیس بخش بازاریابی شرکت یوبیسافت به تازگی اعلام کرد که منتظر اطلاعاتی در مورد نسخه ی جدیدی از سری بازی های FarCry 4 باشید . این موضوع با توجه به موفقیت های دو بازی قبلی یعنی Far Cry 3 و  spin-off آن یعنی Blood Dragon چندان دور از ذهن نبود ولی آیا به این زودی ؟

در مصاحبه ای که سایت Gamespot با مدیر بخش بازیابی و فروش یوبیسافت یعنی Tony Key داشت ، وی در مورد این مسئله اذعان داشت که :

موفقیت های این بازی باعث شد که ما کاملا نسبت به این بازی { FarCry 3 } امیدوار باشیم . این یک برند تجاری بزرگ و در حال حاظر شناخته شده می باشد ، بنابراین روشن است که ما یک نسخه ی جدید از این سری را بسازیم … اطلاعات جدیدتر به زودی !

بازی Far Cry 3 یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۱۲ بود که با داستان و گیم پلی گیرای خود در کنار باقی بخش ها توانست اکثر بازیبازان را سر جایشان می خکوب کند . بعد از عرضه ی بازی اصلی یوبیسافت یک spin-off به نام Blood Dragon را برای این بازی منتشر کرد این عنوان هم توانست به موفقیت های چشمگیری از جمله فروش خوب دست یابد . اما آیا این عنوان هم عرضه ی سالینانه و فوتبالی خود را در پی موفقیت های چشمگیرش به دنبال خواهد داشت ؟ نابودی یا خیر ؟

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

دو × دو =