خانه / اخبار / Ubisoft : چرا در Assassin’s Creed IV : Black Flag داستان دزدان دریایی روایت می شود؟

Ubisoft : چرا در Assassin’s Creed IV : Black Flag داستان دزدان دریایی روایت می شود؟

Ubisoft : چرا در Assassin’s Creed IV : Black Flag داستان دزدان دریایی روایت می شود؟

Assassin’s Creed IV : Black Flag سعی دارد تا یک ادامه ی موفق بر سری محبوب و ماجراجویی جهان آزاد یوبی سافت یعنی Assassin’s Creed باشد . این نسخه با تمرکز بر روی داستان Edward Kenway پدر بزرگ Connor ، قهمران نسخه ی سوم این سری ، که یک دزد دریایی در دریا های آزاد  می باشد ، حوادث قرن ۱۵ را به تصویر بکشد . البته هنگامی که برای اولین بار داستان و دهه ی زمانی بازی مطرح شد زمزمه های درباره ی اینکه چرا این دوره انتخاب شده است شنیده می شد که حال رئیس بخش سنگاپور یوبی سافت ، آقای Hugues Ricour به این سوال پاسخ می دهد :

 

هنگامی که شما به فرانچایز Assassin نگاه می کنید همواره یک توطئه بین Assassins و Templars وجود داشته است که همیشه به قدرت سیاسی که منطقه ی خاص از جهان مرتبط است . این همان چیزی است که در اوایل قرن ۱۸ میلادی اتفاق افتاده است ، تمام طلا و ثروت از دنیای جدید آمدند ، از منطقه ی کارائیب ، از آمریکا و امپراطوری های برای به دست آوردن آن در تمام این دوره در جنگ بوده اند . به همین دلیل است که احساس می شود داستان دزدان دریایی شرایط کاملی برای سری Assassin’s Creed دارد .

Assassin’s Creed IV : Black Flag قرار است در ۲۹ اکتبر بر روی Wii U ، Xbox 360 ، PS3 و PC عرضه شود و در سه ماه ی چهارم سال ۲۰۱۳ بر روی Xbo One و PS4 منتشر شود .

درباره سامان

امروزه در کنار بازی‌هایی که حرکت و فعالیت بدنی از ویژگی‌های جدا نشدنی آن است شاهد استفاده روز افزون کودکان از بازی‌های رایانه‌ای نیز هستیم. رایانه هم نشین محبوب کودکان شده است و بازی‌های رایانه‌ای با جذابیت‌های یگانه و ناب و همینطور تناسب‌هایی که با سبک زندگی مدرن دارد خیل عظیمی از کودکان را شیفته خود ساخته است. متأسفانه استفاده نادرست و بیش از اندازه از این بازی‌ها و غفلت از بازی به معنای اصیل کلمه خطراتی را با خود به همراه دارد ، موفق باشید

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

3 + 8 =