خانه / کنسول های بازی / Xbox One بدون کینکت هم کار می کند.

Xbox One بدون کینکت هم کار می کند.

مایکروسافت تایید کرد کنسول بازی ایکس باکس وان بدون کینکت هم کار می کند. ما قبلا می دانستیم که می توان کینکت را روی جدیدترین کنسول مایکروسافت – ایکس باکس وان – خاموش کرد اما مارک ویتن در گفت و گو با IGN تایید کرد که این کنسول بدون کینکت هم کار می کند.

Xbox One

بنابراین مشکل مطرح شده درباره حریم خصوصی کاربران که با اتصال و روشن ماندن دائم کینکت به دستگاه مطرح شده بود، از میان می رود. مارک به IGN گفت می توان بدون پلاگ کردن کینکت هم به بازی ادامه داد،اگر چه کاربر برخی ویژگی ها را نخواهد داشت.

به گفته وی از روی تنظیمات دستگاه می توان سنسور تعریف شده را خاموش ساخت و در این حالت سنسور اطلاعات کاربر را جمع آوری نخواهد کرد. اما این حالت روی مد IR همچنان وجود خواهد داشت و اگر کاربر تصمیم به داشتن ان بگیرد، می تواند با تغییر تنظیمات مجددا سنسور را روشن کند. همچنین اگر سرویس بازی را اجرا کنید که نیاز به کینکت باشد، پیغامی روی دستگاه مبنی بر روشن کردن کینکت را دریافت خواهید کرد.

مایکروسافت همچنین اعلام کرده برنامه ای برای فروش ایکس باکس وان بدون کینکت ندارد و هزینه کنسول در مجموع حدود ۵۰۰ دلار در می آید. (در مقایسه یادتان باشد قیمت پلی استیشن ۴ حدود ۴۰۰ دلار و Wii U‌نیز ۳۵۰ دلار است.)

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

2 + 16 =