خانه / کنسول های بازی / Xbox One توانایی ده سال روشن بودن به طور مداوم را داراست

Xbox One توانایی ده سال روشن بودن به طور مداوم را داراست

بر اساس گزارشهای اخیر Digital Foundary اعلام شده است که کنسول نسل بعدی مایکروسافت این قدرت را دارد که به طور مداوم ده سال روشن بماند و هیچ اتفاقی نیز برای آن نیفتد.در ادامه میتوانید توضیحات تکمیلی را مشاهده نمایید.

Xbox One

البته این خبر نمیتواند زیاد برای جامعه خوب باشد چون ده سال به طور مداوم روشن بودن هزینه ی برق زیادی را نیز میطلبد.اما جدا از این شوخی ها در گزارش ها اعلام شده است که مایکروسافت سخت افزار این کنسول را به شکلی طراحی کرده است که میتواند به اندازه ی عمری ده ساله روشن بماند و هیچ اتفاقی اعم از داغ کردن و مشکلات دیگر برای آن پیش نیاید.

همچنین اعلام شده که فن این کنسول بدون هیچ صدایی خواهد بود.این خبر بسیار برای طرفداران خبر خوبی است چون زمانی که فن Xbox360 روشن میشد سر و صداهای زیادی بوجود می آورد.همچنین در این گزارش نیز اشاره شده است که مایکروسافت در مراسم gamescom اطلاعات جدیدی را از کنسول نسل بعدی خود به نمایش خواهد گذاشت.

Xbox one در ماه نوامبر امسال با قیمت ۴۹۹$ دلار منتشر خواهد شد.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

یازده − 6 =