خانه / کنسول های بازی / Xbox One پنج دقیقه آخر بازی را ضبط می کند !

Xbox One پنج دقیقه آخر بازی را ضبط می کند !

پیشتر گفته شد دو ویژگی ضبط بازی در کنسول ایکس باکس وان و ارسال آن به یوتیوب اعلام شد و حالا جزییات بیشتری در این باره منتشر شده است. اکنون مایکروسافت تایید کرده در هر کجای بازی که باشید، ۵ دقیقه آخر گیم بازی شده، ضبط می شود. کن لاب، مدیر استودیوی مایکروسافت در بخش کنسول بازی، این موضوع را تایید کرد و گفت چه کاربر روی دگمه ذخیره کلیک کند یا نکند، ۵ دقیقه بازی ضبط خواهد شد.

Xbox One

سپس کاربر قادر به ادیت آنچه ضبط شده خواهد بود و می تواند فایل را روی یوتیوب آپلود کند. البته نیازی به اتصال به اینترنت نخواهد بود و عمل ضبط روی هارد به صورت Local صورت می گیرد. همچنین به صورت دستی نیز موضوع ضبط وجود دارد و کاربر می تواند ۳۰ ثانیه آخر را ذخیره کند و بعد از باختن در یک بازی آنچه در ۵ دقیقه آخر را انجام داده اید را مجددا بازبینی کنید.

کاربر همچنین می تواند افکت صوتی، عکس در عکس و یا تصاویر گرفته شده توسط دوربین کینکت را نیز به ویدئوی ضبط شده اضافه نماید. با همه این اوصاف، این ویژگی هنوز به پای ویژگی پلی استیشن ۴ که ۱۵ دقیقه آخر را ضبط می کند، نمی رسد.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

چهار × سه =