خانه / کنسول های بازی / Xbox One DRM احتمالا بازگردد

Xbox One DRM احتمالا بازگردد

Xbox One DRM

براساس صحبت های آقای Albert Penello،به نظر می رسد که Xbox One’s DRM دیگر به هیچ وجه برنخواهد گشت و این سیاست مربوط به گذشته بوده است.در صحبت هایی که وبسایت NeoGAF با آقای Albert Penello انجام داده است از ایشان پرسیده شده است که آیا ممکن است سیاست های قبلی مایکروسافت برگردند که ایشان اینگونه پاسخ داده اند که امکان ندارد دیگر این اتفاق بیفتد.

در مصاحبه ای که با آقای Albert Penello انجام شده است از ایشان پرسیده شده است که آیا ممکن است سیاست های قبلی DRM به Xbox One برگردند که ایشان اینگونه پاسخ  داده اند:

من فکر نمی کنم که امروزه دیگر این اتفاق با محتویاتی که شما به صورت دیسکی و دیجیتالی می خرید اتفاق بیفتد.تمام آن سیاست های DRM به این دلیل قرار داده شده بود که به هیچ وجه هیچ امنیتی بر روی دیسک ها وجود نداشت.بنابراین تمام لایسنس ها قرار بود به صورت دیجیتالی تایید بشود.

زمانی که شما یک چنین سیستمی را می سازید،باید مطمئن شوید که مردم بازی های خود را بر روی دستگاه شما به هیچ وجه نصب نکنند.این سیستم ما را به یک ماشین عالی تبدیل می کرد اما به  دلایل مشخص،این اتفاق نمی توانست رخ بدهد.زمانی که ما به امنیت دیسک ها برگشتیم،دیگر به آن سیاست های DRM نیازی نبود.بنابراین دیگر هیچ دلیلی وجود نخواهد داشت تا این سیاست ها بازگردند.

اگر در این صحبت ها ابهاماتی وجود دارد،به خاطر این می باشد که ممکن است در آینده برخی از ایده های “family sharing” که ما در ابتدا آن را در سر داشتیم،برگردند.اما ما مجبوریم که سیاست های شبیه به این را دوباره معرفی کنیم.

بنابراین اگر شما می خواهید که بازی ها،family sharing،و سیستم ابری را داشته باشید،شاید ما آن نیازهایی که در بالا نیز به آن اشاره کردم را برگردانیم.شما می توانید دنیایی را تصور کنید که ما همزمان هر جفت این دو مدل را داریم.بنابراین،”یک اگر بزرگ” نگران این نباشید که ما دوباره این سیاست ها را فعال کنیم.به نظر میرسد این چیزی است که امروزه مردم بسیار نگران آن هستند.

درباره علی سودمند

بازی و سرگرمی را همیشه نمیتوان وقت تلف کردن نامید ، بلکه با بازی می توان فرهنگ جامعه ای را عوض کرد یا اینکه امید را به مردمی باز گرداند. کودک با بازی و سرگرمی بزرگ می شود و شخصیتش پدیدار می گردد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

14 + بیست =